Chřipka.cz - odpovědi na vaše dotazy

Ptáte se nás do redakce na různé otázky v souvislosti s aktuálním výskytem ptačí chřipky na Orlickoústecku a Břeclavsku. Evidujeme dotazy jako například: "Dnes ráno jsem šel do práce a na cestě kde nejezděj auta jsem našel uhynulého holuba bez známek násilí. Mám to nahlásit a jestli ano kam?" nebo "Na své cestě do práce (jezdím na kole) jsem dnes "potkal" dva mrtvé ptáky, kosa a špačka. Oba byli na silnici, takže je pravděpodobné, že je srazilo auto (i když jeden z nich byl před vjezdem do podzemních garáží). Rád bych věděl, jestli si všímat takovýchto případů, nebo na ně nedbat."

Kapacita tohoto serveru není nastavena na takový nápor dotazů. Rádi Vám však vyhovíme a Vaše dotazy se pokusíme zodpovědět v rámci poradny spřáteleného projektu Chřipka a její léčba.

Své dotazy adresujte prosím přímo lékařům a odborníkům:
Poradna stránek "Chřipka a její léčba".


Novinky

Tisová - mimořádná veterinární opatření

(29.06.2007)

(1)Ochranné pásmo se vymezuje jako oblast o poloměru 3 km kolem ohniska nákazy a zahrnuje katastrální území obcí uvedených v příloze č. 1 tohoto nařízení.

(2)Pásmo dozoru se vymezuje jako oblast o poloměru 10 km kolem ohniska nákazy včetně ochranného pásma a zahrnuje katastrální území obcí uvedených v příloze č. 2 tohoto nařízení.

(3)Další pásmo s omezením se vymezuje územím Pardubického kraje. Součástí pásma je rovněž další pásmo s omezením vymezené území okresu Rychnov nad Kněžnou vyhlášené Krajskou veterinární správou pro Královéhradecký kraj.

(4)Mapa se zakreslením ochranného pásma a pásma dozoru je uvedena v příloze č. 3 tohoto nařízení.

Více informací najdete přímo na stránkách obce Tisová.
Přidat názorArchiv

Zpravodaj
Chcete dostávat nové informace?
Vložte svůj e-mail.


EXTRA ZPRÁVY
U Lékaře - nové stránky

Nové internetové stránky
U lékaře, které by neměly uniknout Vaší pozornosti.

Spolupracujeme:
Anketa
Rozumíte ptačí chřipce díky těmto stránkám?
Ano.
Ne.

Poslední diskuze
Partneři projektu: MEDUKA MeDitorial + ČTK
WebArchiv - archiv českého webu